Szkoła sztuk walki

Szkoła sztuk walki

Działania SEO

galvarino szkoła sztuk walki

Kim jest klient?

Klientem jest międzynarodowy instruktor izraelskiej sztuki walki Krav Maga. Jako wielbiciel zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej - otworzył szkołę sztuk walki, gdzie między innymi uczy, w jaki sposób obronić się przed napastnikiem.

Cel

Celem naszych działań było zwiększenie widoczności organicznej strony na słowa kluczowe związane z prowadzoną działalnością oraz dopiskiem Łódź. Poprzez pozycjonowanie lokalne, rozpoczęliśmy docieranie do potencjalnych nowych klubowiczów, którzy szukają usługi w wynikach wyszukiwania Google.

Dlaczego warto budować widoczność w wynikach organicznych Google? Osoby wpisujące w wyszukiwarce Google słowa kluczowe dotyczące np. szkoły sztuk walki w Łodzi, z dużym prawdopodobieństwem zdecydowane są podjąć naukę w takiej placówce.

Początek działań

Audyt SEO


Naprawa techniczna

Działania rozpoczęliśmy od wykonania audytu SEO. Pierwszy z aspektów badanych były stare adresy podstron, które uległy edycji podczas zmiany strony

Analiza słów kluczowych

Po wypunktowaniu wszelkich błędów konfiguracyjnych (i opisaniu sposobów na ich naprawę), przeszliśmy do analizy słów kluczowych i na ich podstawie stworzenia strategii optymalizacji podstron

Optymalizacja podstron

Badane podstrony były nieprawidłowo zoptymalizowane., W wielu przypadkach ustawienia podstron nie zostały przeniesione z poprzedniej strony.

Poprawa treści

Z uwagi na brak optymalizacji treści podczas ich tworzenia, stronie nie miała szans na pojawienie się wysoko w wynikach organicznych. Rozpoczęliśmy poprawę i rozbudowę zawartości contentowej

Działania rozpoczęliśmy od wykonania szczegółowej analizy serwisu i przygotowania audytu SEO. Dokument ten pomógł w wykryciu i naprawie błędów na stronie. Audyt wykazał głównie brak optymalizacji zarówno treści, jak i podstron nowej strony. Nie został także przeniesione ustawienia ze starej strony i nie wykonano mapy przekierowań 301. Spowodowało to utratę linków kierujących do starej struktury adresów URL.

galvarino top10
Widoczność serwisu w TOP10
galvarino top3
Widoczność serwisu w TOP3
Zleć nam działania SEO

Zleć nam działania SEO

Darmowa wycena

galvarino 30 dni ostatnie
galvarino przyrost ruchu

Efekty działań

OST 30 DNI VS PIERWSZE 30 DNI

Ruch organiczny


+ 0 %
Liczba użytkowników
+ 0 %
Liczba nowych użytkowników
+ 0 %
Liczba sesji
OST 30 DNI VS PIERWSZE 30 DNI

Widoczność w wynikach Google


+ 0 %
Liczba słów kluczowych w TOP10
+ 0 %
Liczba słów kluczowych w TOP3

Wdrożenie zmian wynikających z wykonanego audytu SEO oraz działania cykliczne – spowodowały znaczny wzrost ruchu organicznego. Na podstawie archiwalnej strony i jej struktury linków – udało się odzyskać pozyskane wcześniej linki. Dodatkowe działania linkbuldingowe oparte były głównie o unikalne lokalizacje. Dzięki dużej aktywności branżowej właściciela szkoły, udało się pozyskać odnośniki ze stron o wysokim autorytecie (m.in. związanych z urzędem miasta Łodzi).

Również chcesz prowadzić działania przekładające się na efekty? Napisz do mnie